Pembaik Bateri 2-32S 15A 20A 25A Penyama Automatik Bateri Litium HTB-J32S25A
Butiran Produk
Tag Produk
Spesifikasi
Spesifikasi Penyama Bateri Litium Heltec:
  • 2-24S 25A
  • 2-32S 15A/20A/25A
Maklumat Produk
Nama Jenama: HeltecBMS
Asal: Tanah Besar China
Pensijilan: WEEE
Waranti: 3 Bulan
MOQ: 1 keping
Jenis Bateri: Litium ternari, Litium besi fosfat, Titanium kobalt litium
Voltan yang dinilai: DC12V
Julat pembaikan: 2-24S/2-32S
Arus imbangan: 15A/20A/25A
Saiz: 360*290*170MM
Penyesuaian
  • Logo tersuai
  • Pembungkusan tersuai
  • Penyesuaian grafik
Pakej
1. Pembaik bateri *1set.
2. Beg anti-statik, span anti-statik dan bekas beralun.
Butiran Pembelian
  • Penghantaran Dari:
    1. Syarikat/Kilang di China
    2. Gudang di Amerika Syarikat/Poland/Rusia/Brazil
    Hubungi Kamiuntuk berunding butiran penghantaran
  • Pembayaran: 100% TT disyorkan
  • Pulangan & Bayaran Balik: Layak untuk pemulangan dan bayaran balik
Ciri-ciri
  • Voltan yang dinilai: DC12V
  • Julat pembaikan: 2-32S
  • Arus pengimbangan: 15A/20A/25A (boleh laras)
Prinsip Kerja
① Penyamaan Manual
② Penyamaan Automatik
③ Penyamaan Pengecasan
Parameter penetapan penyamaan cas adalah seperti berikut:
Parameter keseimbangan litium besi fosfat:
Perlindungan voltan lampau monomer: 3.650V Pemulihan voltan lampau monomer: 3.650V Voltan penyamaan paksa: 3.650V
Voltan permulaan penyamaan ditetapkan kepada nilai terendah voltan rentetan = V, perbezaan voltan monomer penyamaan: 0.005V, dan perkadaran arus penyamaan: 5% ~ 100%
Parameter penyamaan pengecasan litium ternari:
Perlindungan voltan lampau monomer: 4.250V Pemulihan voltan lampau monomer: 4.200V Voltan penyamaan paksa: 4.250V
Voltan permulaan penyamaan: 4.000V Perbezaan voltan monomer penyamaan: 0.005V Nisbah arus penyamaan: 5%~100%
Semasa penyamaan pengecasan, "kutub negatif bateri" pada panel hadapan mesin mesti disambungkan ke kutub negatif umum pek bateri, kutub negatif pengecas disambungkan ke "kutub negatif pengecasan" panel hadapan mesin, dan kutub positif pengecas disambungkan ke kutub positif bateri. Sebelum memasuki keadaan seimbang, arus pengecasan tidak boleh melebihi 25A, arus pengecasan tidak boleh melebihi 5A apabila ia mencapai permulaan seimbang (litium besi fosfat 3.450V/litium ternari 4.00V), dan kesan keseimbangan arus kecil akan menjadi lebih baik.
Mesin Pengimbang Bateri Penyama Bateri (7)
Mesin Pengimbang Bateri Penyama Bateri (6)
Pemilihan Model
Indeks Teknikal Model Produk
Model HTB-J24S25A HTB-J32S15A HTB-J32S20A HTB-J32S25A
Tali Bateri yang Berkenaan 2-24S 2-32S
Jenis Bateri yang Berkenaan LFP/NCM/LTO
Arus Pengimbangan Maksimum 25A 15A 20A 25A
Parameter keseimbangan fosfat besi litium Perlindungan voltan lampau monomer: 3.65V
Pemulihan voltan lampau monomer: 3.65V
Voltan penyamaan paksa: 3.65V
Perbezaan voltan monomer penyamaan: 0.005V
Perkadaran arus penyamaan: 5% ~ 100%
Parameter keseimbangan litium ternari Perlindungan voltan lampau monomer: 4.25V
Pemulihan voltan lampau monomer: 4.2V
Voltan penyamaan paksa: 4.25V
Voltan permulaan penyamaan: 4V
Nisbah semasa penyamaan: 5% ~ 100%
Saiz (cm) 36*29*17
Berat (kg) 6.5 9.5
Nota
② Semasa penyamaan pengecasan, "kutub negatif bateri" pada panel hadapan mesin mesti disambungkan ke kutub negatif keseluruhan pek bateri, kutub negatif pengecas disambungkan ke "kutub negatif cas" pada panel hadapan mesin, dan kutub positif pengecas disambungkan ke kutub positif bateri. Arus pengecasan tidak boleh melebihi 25A sebelum memasuki keadaan keseimbangan, dan arus pengecasan tidak boleh melebihi 5A apabila mencapai keseimbangan (litium besi fosfat 3.45V/litium ternari 4V). Kesan keseimbangan arus kecil akan menjadi lebih baik.
③ Bekalan kuasa pilihan
  • Penggunaan Sistem 0-120V (sehingga 24S); Penggunaan Sistem 0-135V (sehingga 32S).
  • Bekalan Kuasa 220V fasa tunggal.